VÝSTAVY 2008

Motto:
... pro Lady sice plánuji na tento rok mateřské povinnosti, ale nejprve bych ráda ukázala světu jaká je to krasavice. Třeba se pak snáze najdou opravdoví zájemci o štěňátka.


Mezinárodní výstava, Brno 10. února 2008

Přihláška je odeslána.
I jednoduchý úkon jako je odeslání přihlášky a zaplacení výstavního poplatku nemusí být moc úspěšný, když organizátor nezvládne administativu. Jak jsem zjistila na místě v den výstavy, byli na tom jiní majitelé psů ještě hůř než já. Mně "jenom" Lady zapsali do třídy mezi psy :-). Nicméně přeregistrace proběhla celkem v pohodě, takže se dal přežít i zmatek s chybějím posudkovým listem v kruhu.

Na výlet kromě mne a Lady cestoval také Šmudla. Obě cesty i na místě byl naprosto pohodový a střídavě spal nebo zvědavě pokukoval z košíku a nechal se obdivovat.

Čekání na posouzení jsme si krátili sledováním špiců v jiných rázech, radovali jsme se z úspěchu Allánka - získal V1 a CAC. Lady bez skrupulí odháněla dotěrné ctitele a vůbec neřešila, že jsou výrazně jiná váhová kategorie. Takže pro příště pánové - střední ani velký špic u naší krémule nemají nárok :-)).

V kruhu jsme se předváděly ve společnosti dalších tří fenek. U zahraniční paní rozhodčí bodovaly oranžové kožíšky, takže Lady získala až známku výborná 3, ale má i pěkný posudek, tak to v takové konkurenci ani nemrzí.

Výstavu jsame si užili všichni a příště se asi pojedeme jen tak kouknout...

Třída otevřená

Lady a já Šmudla a Allan