VÝSTAVY 2007

Motto:
... Lady má po štěňatech nový luxusní kožíšek a vypadá jak šlehačková princezna. Z Allana se taky klube krasavec, tak nás v roce 2007 určitě na nějaké výstavě potkáte


Výstavní sezónu roku 2007 shrnu velice stručně. Allánek s paničkou absolvovali pěknou řádku akcí, celkově se jim dařilo a o všem píšou na svých stránkách.
Já jsem si kromě únorového Brna naplánovala diváckou účast na klubové výstavě na Konopišti - to jsem splnila - a chtěla jsem vzít Lady a Betynku do kruhu na speciální výstavě na Zbraslavi. Lady si v ten termín ale svlékla kožíšek, tak jsem místo vystavování psala doma povídánky. Příští rok by měl být ve znamení štěňátek, tak nás na výstavách asi uvidíte jen na "koukanou".


A je to tady... první letošní výstava je za námi, o dalších jen přemýšlím.

Mezinárodní výstava, Brno 11. února 2007

Před koncem roku 2006 jsem přilásila Allana i Lady na výstavu do Brna. Začínala na ní před dvěma lety Lady, tak aby to bylo stylové zahájení i pro Allánka. Navíc jsem doufala, že si ho tam třeba někdo vyhlídne.
Přestože našel novou rodinu už v lednu, dohodly jsme se, že v Brně Allana ještě vystavím já a další jeho kariéru už bude mít ve své režii nová majitelka.

Celkově musím neděli 11.2.2007 prohlásit za velmi vydařený den. Klapla domluva o času i místě setkání, Lady i Allan se předvedli moc pěkně a odpovídají tomu i jejich výsledky od rozhodčí a jako prémie navíc se za námi přijeli podívat i majitelé Allroye (o tom ale více v deníčku).

Allan Canea Dandy - o 4 dny dle data narození mu utekla třída mladých, takže v třídě dorost získal ocenění "velmi nadějný" a pěkný posudek.

Pompon Chérie Boheme - soupeřila ve třídě otevřené s oranžovou fenečkou a "prohrála" o pověstný chlup (tedy o kožich). Získala známku výborná 2 a titul Res. CAC.

Co se moc nezadařilo bylo focení. Já se věnovala psům, Allanovi páníčci studovali vystavování a natáčeli si instruktážní video pro domácí cvičení. Jako ilustrační tedy přidávám pouze obrázky Allana s paničkou v kruhu "nanečisto" před zahájením výstavy.
A o tom, jak si užil výstavu Allan a jeho lidé snad najdete na Allanových stránkách